אודות

סטודיו B, מרכז האולפנים החדש מבית חברות בנוביץ' תקשורת ו-Rushes.
בנוביץ תקשורת הוקמה בשנת 2011 על ידי עמר בנוביץ ולאורך השנים פתחה מספר מחלקות המטפלות בצרכים השונים של הפקות הטלויזיה והניו-מדיה. חברת Rushes הוקמה בשנת 2002, ע"י טל בחר. במהלך השנים צברה Rushes מקצועיות ותק וניסיון שהעניקו לה מיומנויות רבות בתחום שירותי המצלמה, סאונד, תאורה, גריפ והשכרת ציוד צילום מקצועי והכול תחת קורת גג אחת.

מחלקת שידורים

עולם התקשורת בנוי על שידורים ישירים. בערוצי התקשורת המסורתיים החשיבות להעברת מידע בצורה ישירה ומהירה היא קריטית. שידור החומרים מאפשר לנו לחסוך זמן יקר של העברת כרטיסי זיכרון לחדרי העריכה. עולם הרשתות החברתיות בנוי על שידורים ישירים. גופים וחברות עושים שימוש נרחב באופציות השונות של השידורים הישירים.

אנו מספקים את השירותים הבאים:

 • שידורים ישירים של אירועים, כנסים, הרצאות, מסיבות עיתונאים שונות עבור גופי תקשורת באמצעות יחידות Live U ולוויניות.
 • שידורים באמצעות מצלמה אחת לתוכניות הבוקר של קשת, רשת, תאגיד השידור וערוצי הספורט.
 • שידורי מולטי קמרה כולל גרפיקה עבור ערוצי הספורט, תוכניות הבוקר, איגודי ספורט שונים.
 • נבחרנו על ידי AP להיות הספקים שלהם לצורכי שידור מישראל עבור תחנות טלויזיה שאינן מחזיקות באופן שוטף כתבים וצלמים בישראל.
 • כל השידורים נעשים באמצעות מצלמות  Full HD, ציוד סאונד, תאורה, רכבים, כבלים וניתור שידור להבטחת איכות.

מחלקת צילומי חוץ

חברות הפקה על פי רוב מבקשות צוותי צילום עבור פרויקטים ותוכניות כאשר הפקת הפוסט נעשית על ידם. לצורך כך קיימת מחלקה של צילומי חוץ הכוללת ציוד צילום, תאורה, סאונד, רכבים וצלמים מנוסים.

 • הפקת ימי צילום עבור חברות הפקה שונות. בין החברות גם: ארצה הפקות בע"מ, אבוט המאירי, קודה, קסטינה, קשת, רשת, תאגיד השידור, ערוץ 20, ערוץ DIY, ערוץ ZOOM ועוד.
 • החברה מחזיקה בבעלותה ציוד צילום (שמונה סטים מלאים) הכוללים מצלמות סוני FS7, סוני FS5, קנון 6D (DSLR), סטים של עדשות קנון עם מתאמי ספיד בוסטר, עדשות קיט, סוני 180, ציוד סאונד אלחוטי (סינהייזר), מיקרופונים דינמים קווים, בום וגאן מייק, ציוד תאורת לד, ציוד תאורה חמה (תפוזים), מוניטורים, מצלמות גו-פרו, רכבים (רנו קנגו)
 • במהלך השנים היינו שותפים להפקת צילומים עבור הפקות שונות (קשת, המירוץ למיליון, אנשים, המערכת, על המשמר, גוט טאלנט) כשאנו מספקים את הצלם, סאונד מן, ציוד צילום ורכב על פי דרישת הלקוח. הפקת הפוסט נעשית על פי רוב על ידי הלקוח.

מחלקת צילומי ניו-מדיה

מתוך הכרה בתחום הגדול והמגוון של הניו מדיה אנו מספקים שירותי צילום לגופים שונים בתחום המדיות החברתיות.

אנו ערוכים למתן שירון און-ליין מבחינת שידור החומרים ו/או עריכת החומרים בצורה מהירה כמתבקש בעולם הניו-מדיה.

 • בין החברות: IMG, FIBA, HOT, ארגון גמלאי צה"ל, מפלגת יש עתיד, אמבר אנד מור מנהלת הליגה בכדורגל, INSS, אוניברסיטת אריאל, מכבי חיפה בכדורגל, מכבי תל אביב בכדורגל.
 • הפקת מודחי האח הגדול בנסיעה עד לבית, תכנים ששודרו במאקו כחלק מתוכן שיווקי באמצעות מתקון מצלמות גו-פרו על פי דרישת קשת.
 • עבור גופים אלה אנו מפיקים את ימי הצילום ולאחר מכן עורכים את החומרים על פי דרישה בחדרי העריכה שלנו.